PolskiEnglishDeutsch

Firma

O nas

"Dalc i Ochocki – Doradcy" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w sierpniu 2002 roku i kontynuuje działalność prowadzoną przez jej wspólników, w różnych formach prawnych, od roku 1992.

Oferując kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Rozwiązania przygotowywane przez „Dalc i Ochocki – Doradcy” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością są efektem pracy zespołu specjalistów z różnych dziedzin. Przyjęte przez nas procedury pozwalają przeanalizować każdą sprawę wszechstronnie i zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług.

Kadra "Dalc i Ochocki – Doradcy" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stale rozwija swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach. Nasi doradcy podatkowi mają w swoim dorobku liczne publikacje w prasie fachowej oraz wystąpienia w radiu i telewizji. Wśród pracowników naszej firmy oprócz doradców podatkowych i biegłych rewidentów są także prawnicy oraz osoby, posiadające uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

W gronie naszych klientów znajdują się spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne, w tym także przedsiębiorcy. Świadczymy usługi na rzecz podmiotów zarówno z udziałem polskiego, jak i zagranicznego kapitału, oferując obsługę także w językach angielskim i niemieckim.

Spółka zawarła umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotów wykonujących doradztwo podatkowe za szkody wyrządzone przy wykonywaniu czynności doradztwa podatkowego i z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

„Dalc i Ochocki – Doradcy” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka doradztwa podatkowego


Siedziba: ul. Barzyńskiego 4a, 60-866 Poznań
NIP:781-17-16-078
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Poznaniu
Numer KRS: 0000129814
Kapitał zakładowy: 50.000 PLN